9 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie opolskim. Większość z powiatu oleskiego

Natalia Popczyk
Natalia Popczyk
W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ośmiu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie opolskim.
W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ośmiu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie opolskim. Paweł Relikowski
Udostępnij:
W niedzielę służby poinformowały o 9 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie.

W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ośmiu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie opolskim.

Wśród tej ósemki są trzy kobiety. Dwie z nich, jedna w wieku senioralnym, druga w sile wieku, przebywają w kwarantannie domowej, ich stan jest dobry.

W przypadku trzeciej zakażonej kobiety - w wieku średnim – na tę chwilę nie ma informacji o jej stanie zdrowia, miejscu pobytu i sposobie zakażenia.

Koronawirus potwierdzono u dwójki chłopców. Na tę chwilę posiadamy info. tylko o jednym z nich, dziecko przebywa w domu, jest w stanie dobrym.

Zakażonymi SARS CoV-2 jest także trzech mężczyzn (kolejno w sile wieku, w średnim wieku i w wieku senioralnym). W przypadku seniora nie ma jeszcze informacji o jego stanie zdrowia i miejscu pobytu. Dwóch pozostałych mężczyzn przebywa w kwarantannie domowej, ich stan jest dobry.

Wszystkie ww. osoby, co do których mamy na tę chwilę info., zakaziły się lokalnie.

W regionie wzrosła liczba ozdrowieńców. Do grona – w sumie już 215 osób, dołączył senior z pow. opolskiego, który przebywał w izolacji domowej.

Po południu służby poinformowały o nowym zachorowaniu na Covid-19. Zakażony to mieszkaniec pow. kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna jest w średnim wieku. Na tę chwilę nie ma informacji o jego stanie oraz miejscu pobytu.

Made with Flourish

Wideo

Dodaj ogłoszenie