Lista nagrodzonych na uroczystej gali w auli Zespołu Szkół w Oleśnie:
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów:
- Dawid Niedźwiecki - I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce
- Julia Adamczyk - Zespół Szkół w Oleśnie
- Błażej Heik - Zespół Szkół w Gorzowie Śląskim
- Natalia Jańta - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu
- Rafał Zając - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu
- Patrycja Wilczyńska – Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie
- Jessika Kozala - Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie
- Bartosz Kukuła - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Praszce
- Kamila Chwalczyk - Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnie
Nagrody dla olimpijczyków:
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie:
- Katarzyna Antczak -Finalistka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
- Angelika Kozala - Finalistka etapu centralnego VIII Edycji Olimpiady Logistycznej, Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego „Liga Logistyków”
- Jessika Kozala - Finalistka etapu centralnego VIII Edycji Olimpiady Logistycznej, Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego „Liga Logistyków” i XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
- Krzysztof Kłak - za zajęcie I miejsca na etapie centralnym w VIII Edycji Olimpiady Logistycznej i w Ogólnopolskim Konkursie Logistycznym „Liga Logistyków”
- Kamil Stachulec - Finalista etapu centralnego w konkursie „Młodzież dla Rzeczpospolitej – konkurs wiedzy o Niepodległej”
- Patrycja Klima - Finalistka etapu ogólnopolskiego w konkursie „Lekcja historii sztuki z Jackiem Kaczmarskim”
- Anna Wac - za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej
Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnie:
- Kamil Brodowy - za zajęcie I miejsca w etapie centralnym XLVII Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”
- Patryk Dombek - za zajęcie II miejsca w etapie centralnym XLVII Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”
- Jan Mrugała - Finalista etapu centralnego XLVII Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”
- Drużyna Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnie - za zajęcie III miejsca w etapie wojewódzkim XIV Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych „Młoda krew ratuje życie”
- Roksana Klima - Finalistka etapu wojewódzkiego XIX Konkursu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rzemiośle „Bezpieczni od startu”
- Benedikt Baron - Finalista XXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Jugend trägt Gedichte vor”
- Maksymilian Mrugała - Laureat XXVI Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego dla Uczniów Szkół Branżowych I Stopnia|z Oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej
- Kamil Kałuża - Finalista XXVI Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego dla Uczniów Szkół Branżowych I Stopnia|z Oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej
- Dawid Zawada - Finalista XXVI Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego dla Uczniów Szkół Branżowych I Stopnia|z Oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej
- Katarzyna Nonas - za zajęcie II miejsca w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Żywości i Żywieniu
- Marek Sigmund - Finalista etapu centralnego VI Olimpiady Bibliologiczno-Informatologicznej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Praszce:
- Bartosz Kukuła - Finalista etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Studium Talent z Matematyki, Laureat etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Łamigłówkowego i Finalista Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego
- Anna Ciupa - za zajęcie I miejsca na etapie wojewódzkim w Konkursie o Żywieniu i Żywności i w konkursie „Szlachetne Zdrowie Co Ja Wiem o Tobie a Co Powinienem Wiedzieć” oraz Laureatka etapu okręgowego IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Śpiewobranie”
- Bartosz Gableta - Finalista etapu okręgowego Rejonowego Konkursu Matematycznego TECH MAT
- Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Praszce - w składzie: Zuzanna Małycha, Oskar Pyzalski, Dominika Namyślak, Roksana Wilhelm, Wiktoria Krajcer, Przemysław Oset, Krzysztof Mencfel, Dawid Hadryś Finaliści etapu centralnego w Ogólnopolskim Konkursie Łamigłówkowym
- Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Praszce - w składzie: Damian Kozica, Bartosz Kukuł - laureaci etapu centralnego w Ogólnopolskim Konkursie Studium Talent z Matematyki
- Wiktoria Sykulska - za zajęcie I miejsca w etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie „Poznaj Swoje Prawa w pracy”
- Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Praszce - w składzie: Dominika Namyślak, Roksana Wilhelm za zajęcie III miejsca w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady „Warta Wiedzieć Więcej o Ubezpieczeniach Społecznych”
- Dominik Szyszka - za zajęcie III miejsca w etapie wojewódzkim w konkursie „Muzyka – Dobry Sposób Na Zawód, Pasję i Hobby”
- Piotr Podgórski - Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
- Paweł Podgórski - Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
- Adrian Dzikowski - Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
- Zuzanna Małycha - Finalistka etapu wojewódzkiego XXVI Turnieju Matematycznego
Zespół Szkół w Gorzowie Śląskim:
- Błażej Heik - za zajęcie I miejsca w etapie okręgowym, Konkursu Wiedzy o odnawialnych źródłach energii I finalisty etapu centralnego XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok mechanizacji rolnictwa
- Martyna Wosiewicz - za zajęcie I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim „Wiosenne inspiracje”
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu:
- Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu w składzie: Zuzanna Sułkowska, Matylda Jelonek, Kamila Ginter, Wiktoria Niemiec, Karolina Zając - za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Rajdzie Grunwaldzkim Młodzieży Szkolnej PTSM
- Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu - w składzie: Daniel Wieszołek, Laura Demarczyk, Jakub Konik, Kacper Głąb, Piotr Zając za zajęcie II miejsca w etapie strefowym Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK
- Kerstin Dylka - za zajęcie II miejsca na etapie wojewódzkim w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej dla Szkół Branżowych I Stopnia 2019 – „Św. Anna – patronka Diecezji Opolskiej”
- Daria Łapot - za zajęcie II miejsca na etapie wojewódzkim w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej dla Szkół Branżowych I Stopnia 2019 – „Św. Anna – patronka Diecezji Opolskiej”
- Mariusz Krupa - Finalista IV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Żywności i Żywieniu
- Karina Rust - Finalistka IV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Żywności i Żywieniu
I Liceum Ogólnokształcące w Praszce:
- Weronika Falarz - za zajęcie III miejsca w etapie wojewódzkim XLIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Poezja i Proza na Wschód od Bugu”
- Jakub Kołacha - Finalista Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw w Programowaniu PIX oraz za zajęcie II miejsca w etapie wojewódzkim w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej
- Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce w składzie: Jakub Kołacha, Aleksandra Nalichowska, Alicja Kostek - Finaliści etapu ogólnopolskiego w konkursie „Wybieram wybory”
- Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce w składzie: Jakub Kołacha, Aleksandra Nalichowska, Alicja Kostek, Aleksandra Nowałka - Finaliści Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych „Młodzi głosują”
Zespół Szkół w Oleśnie:
- Piotr Zug - Finalista LXX Olimpiady Matematycznej i Laureat LI Małej Olimpiady Matematycznej oraz konkursów matematycznych „KANGUR MATEMATYCZNY” i „ALFIK MATEMATYCZNY”
- Julia Lesik - Finalistka XLII Olimpiady Języka Niemieckiego I Laureatka Konkursów z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” i „SPRACHDOKTOR”
- Alicja Hassinger - Laureatka IX Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową
- Mateusz Zolisz - Finalista IX Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową
- Kacper Świerczek - Laureat VIII Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku oraz „ALFIKA MATEMATYCZNEGO”
- Zofia Jelonek - Finalistka VIII Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku
- Barbara Bartela - Finalistka VII Olimpiady Wiedzy o III RP
- Kevin Malecha - Laureat IV Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie oraz Finalista VII Olimpiady Wiedzy o III RP, VII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym i VI Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
- Kamil Pietrasz - Laureat IV Olimpiady Wiedzy Historycznej
- Jakub Światły - Finalista IV Olimpiady Wiedzy Historycznej i VII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
- Fabian Dąbek - Finalista VII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym i Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „TURBOLANDESKUNDE”
- Julia Adamczyk - Finalistka VI Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
- Lidia Szczepaniak - Finalistka Konkursu Geograficznego „Żywioły Ziemi” oraz za zajęcie III miejsca w Wojewódzkim Konkursie o Żywieniu i Żywności
- Drużyna Zespół Szkół w Oleśnie w składzie: Julia Nowak, Roksana Huć, Oliwia Podstawa - za zajęcie III miejsca w III edycji Olimpiady „Warto więcej wiedzieć o ubezpieczeniach społecznych”
- Drużyna Zespół Szkół w Oleśnie w składzie: Piotr Zug, Viktoria Czech, Patryk Augustyniok, Monika Brzenska, Marta Wicher - Finaliści Konkursu ekonomicznego „Sukces na bank”
- Drużyna Zespół Szkół w Oleśnie w składzie: Bartłomiej Zug, Kamila Wyrwich, Marta Woźny, Michał Jackowski, Mateusz Urbańczyk, Michał Wieczorek, Natalia Kierat, Alicja Hassinger, Kacper Świerczek, Filip Sowa, Patryk Augustyniok, Piotr Zug - Finaliści XVIII Dolnośląskich Meczy Matematycznych
- Kamil Januszkiewicz - Laureat Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY”
- Bartłomiej Zug - Laureat Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY” i Finalista Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego
- Marta Woźna - Laureatka Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY”
- Natalia Kierat - Laureatka Konkursów Matematycznych „KANGUR” i „ALIK MATEMATYCZNY”
- Patryk Gładysz - Laureat Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY”
- Miriam Janicka - Laureatka Konkursów z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” i „SPRACHDOKTOR”
- Karolina Konieczna - Laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR” i zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
- Piotr Gajek - Laureat Konkursów z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” i „SPRACHDOKTOR”
- Laura Pakulla - Laureatka Konkursów z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” i „SPRACHDOKTOR”
- Viktoria Czech - Laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR”
- Natalia Baumert - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
- Sonia Jendrak - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
- Daria Jendrossek - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
- Rafaela Maruska - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
- Stefania Prochota - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
- Anna Respondek - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
- Kamila Wyrwich - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
- Łukasz Bensz - Zdobywca Dyplomu DSD – poziom C1
- Kevin Gajka - Zdobywca Dyplomu DSD – poziom C1
- Tomasz Sopa - Zdobywca Dyplomu DSD – poziom C1
- Wojciech Sukiennik - Zdobywca Dyplomu DSD – poziom C1
- Aleksandra Garus - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
- Beata Jurczok - Finalistka Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „TURBOLANDESKUNDE”
- Vanessa Wolny - Finalistka Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „TURBOLANDESKUNDE”
- Kathrin Posor - Laureatka IX Wojewódzkiego Dyktanda Języka Niemieckiego
- Jessika Woś - za zajęcie I miejsca w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Rozumienia ze Słuchu „VERSTEHEN”
- Klaudia Konieczna - Laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND”
Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?